DRAGOMONT - riešenia na mieru

Maliarske práce

Farby môžeme rozdeliť na studené /modrá, fialová, zelená/, teplé /žltá, hnedá, oranžová, červená/ a neutrálne /biela, čierna, sivá/. Zatiaľ čo studené farby pôsobia ukľudňujúco a v interiéri pomáhajú vytvárať ilúziu väčšieho priestoru, tak teplé farby sú farby aktívne a priestory opticky zmenšujú.

Akú farbu si teda zvoliť ?
Vybrať si tú naozaj správnu farbu je vždy otázkou vkusu s ohľadom na veľkosť priestoru, jeho účelu a podobne. Svetlé farby sú základ pre maľovanie malých priestorov, pričom najideálnejšia je kombinácia farieb s bielou pri tmavšej podlahe. Základom je zvoliť si jednu farbu ako dominantnú a tú skombinovať s maximálne dvoma ďalšími farbami.

Našou prvoradou snahou je odviesť kvalitnú robotu pokiaľ možno v čo najkratšom čase a za prijateľnú cenu.
V závislosti od typu a veľkosti stavby maľujeme buď tradičnou metódou - valčekom, alebo farbu aplikujeme nástrekom - technológia airless /striekanie pod vysokým tlakom bez vzduchu/.

AIRLESS zariadenia na striekanie farieb od GRACO

Airless
technológia striekania nám umožňuje byť pri väčších stavbách efektívnejšími a zároveň oproti tradičnému spôsobu maľovania aj lacnejšími. Nástreky prevádzame strojom Graco ST MAX 490.

Zákazky menšieho rozsahu, prípadne opravy skôr striekaných povrchov vykonávame s ručnou akumulátorovou striekacou pištolou Graco EasyMAX FF.
.
..